Екзаменаційні комісії: cекція «Правове регулювання господарської діяльності»

 

10.01.18

МБ-201-203 (замість Химичук К.В.) (08:30):

Екзаменатор – Мачуський В.В.,

Члени комісії: Остапович В.О., Григоренко О.В.;

ВФ-201 (10:00):

Екзаменатор – Дядюк А.Л.,

Члени комісії: Остапович В.О., Морозова В.О.;

11.01.18

ЕМП-301, ЕМП-302, ЕМД-301 (08:30):

Екзаменатор – Мачуський В.В.,

Члени комісії: Шаталова Л.М., Орленко Б.М.;

ФІН-304-305 (08:30):

Екзаменатор – Літошенко О.С.,

Члени комісії: Остапович В.О., Мезенцова Н.В.;

ІЕК-301-302, ІПС-301 (11:45):

Екзаменатор – Ільницька Н.Ф.,

Члени комісії: Григоренко О.В., Зубачова І.С.

РР-201 (замість Химичук К.В.) (11:45):

Екзаменатор – Літошенко О.С.,

Члени комісії: Остапович В.О., Шаталова Л.М.;

15.01.18

АЕ-201, АО-201 (08:30):

Екзаменатор – Сагайдак Ю.В.,

Члени комісії: Зубачова І.С., Мезенцова Н.В.;

ФІН-306-308 (08:30):

Екзаменатор – Літошенко О.С.,

Члени комісії: Ільницька Н.Ф., Остапович В.М.;

РТР-301 (11:45):

Екзаменатор – Дядюк А.Л.,

Члени комісії: Мезенцова Н.В., Орленко Б.М.;

УПП-301-303 (замість Химичук К.В.) (11:45):

Екзаменатор – Замрига А.В.,

Члени комісії: Зубачова І.С., Ільницька Н.Ф.;

17.01.18

ФФ-201-203 (10:00):

Екзаменатор – Кикоть П.В.,

Члени комісії: Морозова В.О., Шаталова Л.М.;

18.01.18

ЕО-201-203 (13:15):

Екзаменатор – Літошенко О.С.,

Члени комісії: Шаталова Л.М., Мезенцова Н.В.;

19.01.18

АОА-301-302, АМА-301 (08:30):

Екзаменатор – Сагайдак Ю.В.,

Члени комісії: Морозова В.О., Мезенцова Н.В.;

20.01.18

ФІН-309-310 (10:00):

Екзаменатор – Літошенко О.С.,

Члени комісії: Зубачова І.С., Ільницька Н.Ф.;

22.01.18

ФБ-201-203 (замість Химичук К.В.) (08:30):

Екзаменатор – Сагайдак Ю.В.,

Члени комісії: Морозова В.О., Остапович В.О.;

23.01.18

ООА-301-303 (08:30):

Екзаменатор – Балюк І.А.,

Члени комісії: Остапович В.М., Мезенцова Н.В.;

ООА-304-305 (замість Химичук К.В.) (08:30):

Екзаменатор – Дядюк А.Л.,

Члени комісії: Морозова В.О., Григоренко О.В.;

25.01.18

ФІН-301-303 (08:30):

Екзаменатор – Літошенко О.С.,

Члени комісії: Остапович В.М., Ільницька Н.Ф.;

ФФ-204-205 (10:00):

Екзаменатор – Кикоть П.В.,

Члени комісії: Морозова В.О., Шаталова Л.М.;

Земельне право

ЮПР-301-303 (12.01.18):

Екзаменатор – Удовенко Ю.О.,

Члени комісії: Дзяхар Г.І., Чихірьов В.Л.;

ЮПР-304-306 (24.01.18):

Екзаменатор – Літошенко О.С.,

Члени комісії: Дзяхар Г.І., Чихірьов В.Л.;

Господарське право

ЮПР-401-403 (19.01.18):

Екзаменатор – Кикоть П.В.,

Члени комісії: Замрига А.В., Чихірьов В.Л.;

ЮПР-404-407 (16.01.18):

Екзаменатор – Кулага Е.В.,

Члени комісії: Чихірьов В.Л., Дзяхар Г.І.