Чи може бути Вищий навчальний заклад засновником товариств і спільних підприємств?

KNEU’s Lawyers (Alternative Legal Service Providers )Category: QuestionsЧи може бути Вищий навчальний заклад засновником товариств і спільних підприємств?
В.Б. asked 9 months ago

Чи може бути Вищий навчальний заклад засновником товариств і спільних підприємств?

1 Answers
cornelius1937 Staff answered 9 months ago

Відповідно до ч. 3 ст. 27 Закону України “Про вищу освіту” вищий навчальний заклад може бути засновником (співзасновником) інших юридичних осіб, які провадять свою діяльність відповідно до напрямів навчально-науково-виробничої, інноваційної діяльності вищого навчального закладу та/або забезпечують виконання його статутних завдань.

Крім того, Статут ВНЗ, як правило, містить відповідні положення.