Categories
EU

Спільна Сільськогосподарська Політика ЄС на 2023-2027 р.р.

Стратегічні плани Спільної Сільськогосподарської Політики (ССП)

Європейська комісія схвалила перший пакет стратегічних планів Спільної Сільськогосподарської Політики (ССП) для семи країн: Данії, Фінляндії, Франції, Ірландії, Польщі, Португалії та Іспанії.

Це важливий крок для реалізації нової Спільної Сільськогосподарської Політики з 1 січня 2023 року.

Нова ССП покликана сформувати перехід до сталого та сучасного європейського сільськогосподарського сектору.

Відповідно до реформованої політики фінансування більш справедливо розподілятиметься серед малих та середніх сімейних ферм, а також серед молодих фермерів.

Крім того, фермерам буде надано підтримку у впровадженні нових інновацій, від точного землеробства до агроекологічних методів виробництва.

Підтримуючи конкретні дії у цих та інших областях, нова CС може стати наріжним каменем продовольчої безпеки та фермерських спільнот у Європейському Союзі.

Нова CСP включає більш ефективний і дієвий спосіб роботи. Країни ЄС реалізовуватимуть національні стратегічні плани ССП, поєднуючи фінансування підтримки доходів, розвитку сільських районів та ринкових заходів.

При розробці свого Стратегічного плану CСP кожна держава-член вибирала з широкого спектру втручань на рівні ЄС, адаптуючи та орієнтуючи їх на свої конкретні потреби та місцеві умови. Комісія оцінює, чи відповідає кожен План десяти ключовим цілям CСP, які торкаються загальних екологічних, соціальних та економічних проблем.

Таким чином, Плани відповідатимуть законодавству ЄС та сприятимуть досягненню цілей ЄС у сфері клімату та навколишнього середовища, у тому числі щодо благополуччя тварин, викладених у стратегіях Комісії «Від ферми до столу» та «Біорізноманіття».

EU Common Agricultural Policy 2023-2027

Share