Categories
виконавче провадження

Чи відкрито виконавче провадження відносно вас як боржника?

Чи відкрито виконавче провадження відносно вас як боржника?

Трапляються випадки, коли під час виїзду за межі України на митному кордоні виявляється, що громадянин має несплачені борги та не може здійснити перетин кордону, повідомляє сімейний адвокат Ірина Мачуська.

На сьогодні ж дізнатись відповідну інформацію можна ще й за допомогою сервісу державних послуг «ДІЯ», здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису (https://diia.gov.ua/) чи то завантаживши застосунок у свій смартфон.

На Єдиному порталі державних послуг «ДІЯ» перевірити інформацію про наявність боргів, штрафів, за якими відкрито виконавче провадження, можна за наступним алгоритмом:

– Авторизуйтесь на Єдиному порталі державних послуг ДІЯ.

– Зайдіть у розділ «Послуги».

– Оберіть «Штрафи за порушення ПДР» або «Виконавчі провадження».

Якщо відносно вас не відкрито жодних виконавчих проваджень — у вкладці буде зазначено, що виконавчі провадження сплачені або відсутні.

Якщо відносно вас відкриті відповідні виконавчі провадження, то у вкладці з’явиться статус виконавчого провадження — «Відкрито», шо означає, що виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження та можуть бути розпочаті дії з примусового стягнення вашого боргу (блокування карткових рахунків чи накладення обтяження на майно тощо).

Завдяки цьому вдасться уникнути ситуації, коли людина просто не знала про борг і тому не сплатила його вчасно.

Share