Categories
інструкція

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЕКЗАМЕНІВ З ДИСЦИПЛІНИ “ПРАВО” В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ НА БАЗІ ПЛАТФОРМИ MOODLE

 1. Завчасно перевірте актуальність логіну і паролю для авторизації на сайті КНЕУ, оскільки вхід у систему Moodle здійснюється через через особистий кабінет студента.
 2. Для проходження екзаменаційного тесту не варто використовувати мобільні пристрої (швидко втрачається зв’язок із сайтом, потім з’являється вікно про неправильно переданий ключ сесії).
 3. Для проходження екзаменаційного тесту радимо не використовувати браузер Google Chrome (тестування відбувається, але результати не зберігаються), рекомендуємо Mozilla Firefox.
 4. За 5 хвилин до того, як розпочнеться екзамен, увійдіть в особистий кабінет на сайті КНЕУ, а з нього в Moodle.
 5. Відкрийте екзаменаційний курс відповідної навчальної дисципліни (присутня позначка ЕКЗ).
 6. Уважно прочитайте інструкцію від викладача.
 7. Перейдіть на екзаменаційний тест або тести (з закритими та відкритими питаннями).
  Увага! Якщо ви зайдете на курс не за розкладом, то тест буде не доступний.
  Увага! Тести будуть доступні усім студентам групи, але якщо студент не допущений до складання екзамену (за результатами поточного контролю він набрав менше за 21 бал), результат тестування (якщо він його пройде) не буде зарахований.
 8. Екзаменаційний тест (тести) доступний протягом чотирьох академічних годин (2 год 40 хв) від початку екзамену за розкладом. Загальна тривалість тестування – три академічні години  (2 год) в межах часу доступності (якщо ви “запізнились” на екзамен на 75 хвилин, загальний час на тестування для вас становитиме лише 15 хвилин).
 9. Екзамен з дисципліни “ПРАВО” проводиться у формі тестових питань. Кожен тест має чотири відповіді, одна з яких є правильною. Екзаменаційний тест має 25 тестових питань. Кожне тестове питання оцінюється в межах 2 балів. Загалом студент може отримати максимум 50 балів за онлайн-екзамен з права.
 10. Якщо ви завершили тестування раніше, ви можете самостійно відправити тест на перевірку; якщо час тестування сплинув, відповіді відправляються автоматично.
 11. У студента є тільки одна спроба пройти екзаменаційний тест.
 12. Якщо раптом виникли технічні проблеми, зробіть скрін та зверніться до працівників Інституту дистанційної освіти.
 13. Загальна відеоінструкція з тестування у системі Moodle — тут.
 14. Загальні інструкції студентам щодо роботи у системі Moodle наведені на сайті Інституту дистанційної освіти — тут.
 15. Оцінку за екзамен викладач повідомляє студентам через електронний журнал протягом трьох днів після проведення екзамену.
Share