Повідомлення про форму і тематичні блоки студентського круглого столу в КНЕУ

Засідання студентського круглого столу в КНЕУ буде проведено у формі панельної дискусії.

Питання організації і діяльності стартапів будуть обговорені учасниками круглого столу  в неформальній атмосфері, що на погляд організаторів столу надасть можливість одержати інформацію, глибина якої перевершує глибину матеріалів, представлених виступаючими один за одним доповідачами.  Кожен доповідач зможе підключитися до дискусії в слушний  момент і висловити квінтесенцію своєї доповіді.

Панельна дискусія матиме таку програму:

Вступна частина.

Тематичні блоки панельної дискусії:

1) Економічні аспекти створення та діяльності стартапу;

2) Організаційно-правові аспекти створення та діяльності стартапу;

3) Практичні аспекти реалізації стартап проектів в Україні.

Заключна частина.

Кожному тематичному блоку передуватиме одна презентація на вибір організаторів столу. Далі відбудеться обговорення питань тематичного блоку. Під час обговорення доповідачі і учасники столу задають питання, обмінюються думками, обговорюють ідеї, роблять висновки.

Під час заключної частини круглого столу підводяться підсумки, пропонуються практичні кроки по реалізації ідей, висловлених в ході дискусії, анонсується дата і тема наступного засідання студентського круглого столу в КНЕУ.

Наступне засідання   студентського круглого столу в КНЕУ відбудеться 10 квітня 2018 року. Тематика засідання: криповалюти, блокчейни, розумні контракти, fintech, legaltech та інш.

Партнери заходу:

інформаційний партнер – “Юридична газета”;

юридичний партнер – юридична компанія “Эксклюзів консалтинг груп”.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.