Categories
legal tech юридичні технології

9 найбільших інвестицій в юридичні технології в 2020 році

By Rhys Dipshan 

Сказати, що 2020 рік був проривним, – не зовсім правильно, стверджує видання law.com. По-перше, слово «проривний» не відображає того, наскільки багато що змінилося в цьому році. І воно також не враховує, той факт, наскільки речі залишаються незмінними.

Незважаючи на всі побоювання з приводу того, що глобальна пандемія придушить імпульс фінансування юридичних технологій в цьому році, навпаки, багато юридичних технологічні компанії отримали значні інвестиції, які в багатьох випадках більш ніж удвічі перевищують їх обсяг в поза минулому році.

Дана стаття присвячена деяким з найбільших інвестицій в 2020 році, а також тому, як змінився ринок і куди він піде в найближчому майбутньому.

У статті наведені тільки інвестиції на суму понад 10 мільйонів доларів.

Було також кілька компаній, які не включені в цей огляд, але які отримали рівно 10 мільйонів доларів фінансування в 2020 році, в тому числі платформа для аналізу юридичних витрат Bodhala, постачальник технологій управління організаціями Athennian і компанія з автоматичного аналізу контрактів ThoughtRiver.

Linksquares – 14.5 мільйонів доларів

Програмне забезпечення для контрактів, яке подобається сучасним юридичним командам.

Слоган: краще складайте контракти, швидше укладайте угоди і розташовуйте все, що було погоджено, на одній простий у використанні платформі.

BRYTER – 16 мільйонів доларів

Bryter – платформа без коду, що базується в Берліні, що дозволяє працівникам таких підрозділів, як бухгалтерський, юридичний, комплаєнс та маркетинг, які не мають спеціальних технічних навичок або навичок розробника, створювати такі інструменти, як чат-боти, запускати автоматизовані дії з базами даних та документами.

LawGeex – 20 мільйонів доларів

Слоган: Скоротіть судові витрати, зменшіть ризики та зробіть більше за допомогою автоматизації розгляду контрактів.

LawGeex використовує штучний інтеллект для перевірки контрактів відповідно до ваших визначених умов. На відміну від інших компаній, які тільки відзначають неприйнятні або відсутні пункти, LawGeex редагує контракт в реальному часі, як юрист-людина. LawGeex навіть проведе живі переговори з контрагентом.

Brightflag – 28 мільйонів доларів

Слоган: Візьміть під свій контроль програмне забезпечення на основі штучного інтелекту, яке є простим у використанні та підтримується активною підтримкою клієнтів.

Програмне забезпечення для управління юридичнми витратами.

ONNA – 27 мільйонів доларів

Слоган: Об’єднуйте, захищайте, шукайте, автоматизуйте та використовуйте власні знання вашої організації.

Agiloft – 45 мільйонів доларів

Слоган: Візьміть на себе відповідальність за управління життєвим циклом вашого контракту

Програмне забезпечення для управління контрактами автоматизує робочі процеси, пов’язані з ініціюванням, виконанням та моніторингом договірних угод. Впровадження системи управління контрактами пропонує компаніям значну економію на закупівлях, забезпечує ефективніші цикли продажів та різко знижує ризик дотримання вимог.

DISCO – 60 мільйонів доларів

Слоган: Пришвидшіть час перевірки, покращіть точність завдяки вдосконаленому ШІ та захистіть свої дані, одночасно знижуючи витрати за допомогою прозорих, передбачуваних цін.

Ми співпрацюємо з юридичними фірмами та корпоративними юридичними відділами для покращення юридичних результатів шляхом створення та використання чудових юридичних технологій

Everlaw – 60 мільйонів доларів

Слоган: Сучасний підхід до відкриття: виявляйте відповідну інформацію, розкривайте деталі, приховані у величезних сховищах документів, та дійте спільно з ними.

Програмне забезпечення eDiscovery дозволяє юридичним працівникам обробляти, переглядати, мітити та виготовляти електронні документи в рамках судового позову чи розслідування. … eDiscovery – це процес, який застосовується до електронної інформації, що зберігається (EЗІ), наприклад електронної пошти, комп’ютерних файлів та баз даних.

VERBIT – 91 мільйон доларів

Verbit використовує поєднання технологій на основі ШІ та транскрипціоністів людей. Коли аудіовміст отримується для розшифровки або субтитрів, він проходить через систему автоматизованого інтелекту (ШІ)з використанням комбінації ШІ та транскрипціоністів людей.

Топ 10 прогнозів на ринку праці у сфері юридичних технологій в 2019 році

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.