Categories
Екзаменаційна сесія Оголошення

Екзаменаційна сесія 2020 на базі платформи Moodle (КНЕУ)

Екзаменаційна сесія для студентів тих курсів та освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої осівти, для яких вона повинна була розпочатись навесні, буде проходити в онлайн-режимі на базі платформи дистанційного навчання Moodle.

Шановні студенти!
Згідно із відповідними рішеннями Кабінету міністрів України, рекомендаціями МОН України, наказами та розпорядженнями ректора Університету, що стосуються введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19, та відповідно до розпоряджень ректора від 30.03.2020 р. №21 та від 06.04.2020 р. №23 екзаменаційна сесія для студентів тих курсів та освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої осівти, для яких вона повинна була розпочатись навесні, буде проходити в онлайн-режимі на базі платформи дистанційного навчання Moodle згідно із графіком навчального процесу та затвердженим розкладом.

Інформація щодо інших курсів та освітньо-професійних програм підготовки здобувачів буде з’являтись по мірі визначенності епідеміологічної ситуації та наявності відповідних рішень Кабінету міністрів України та рекомендацій МОН України.

ІНСТРУКЦІЯ
ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ
В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ НА БАЗІ ПЛАТФОРМИ MOODLE

 1. Усі екзамени весняної сесії проводяться у онлайн-режимі через систему дистанційного начання Moodle.
 2. Завчасно перевірте актуальність логіну і паролю для авторизації на сайті КНЕУ, оскільки вхід у систему Moodle здійснюється через через особистий кабінет студента.
 3. Для проходження екзаменаційного тесту можна використовувати мобільні пристрої (але не дуже зручно, якщо у питаннях будуть малюнки).
 4. Для проходження екзаменаційного тесту не можна використовувати браузер Google Chrome (тестування відбувається, але результати не зберігаються), рекомендуємо Mozilla Firefox.
 5. Після того, як розпочнеться екзамен (але не раніше, оскільки можна не побачити потрібний курс) увійдіть в особистий кабінет на сайті КНЕУ, а з нього в Moodle.
 6. Відкрийте дистанційний курс відповідної навчальної дисципліни (присутня позначка ЕКЗ).
 7. Уважно прочитайте інструкцію, виділену жовтим кольором.
 8. Перейдіть на екзаменаційний тест:
 9. Екзаменаційний тест доступний 60 хвилин від початку екзамену, тестування триває максимально 45 хвилин (обмежується системою).
 10. Кожен білет являє собою унікальний екзаменаційний тест, що складається з 25 тестових питань закритого типу з однією правильною відповіддю, кожне з яких оцінюється за бінарною  шкалою: 0 або 2 (разом — 50 балів).
 11. Всі тестові питання розташовані на одній сторінці, тож можна пропустити питання і повернутись до нього пізніше, також можна змінити відповідь.
 12. Якщо ви завершили тестування раніше, ви можете самостійно відправити тест на перевірку; якщо час тестування сплинув, відповіді відправляються автоматично.
 13. У студента є тільки одна спроба пройти екзаменаційний тест.
 14. Оцінку за екзамен студент бачить одразу по завершенню його складання.
 15. Якщо раптом виникли технічні проблеми, зробіть скрін та зверніться до працівників Інституту дистанційної освіти (контакти нижче).
 16. Загальна відеоінструкція з тестування у системі Moodle — тут.
 17. Загальні інструкції студентам щодо роботи у системі Moodle наведені на сайті Інституту дистанційної освіти — тут.
   

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ,
ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ВКЛЮЧЕНОМУ НАВЧАННІ

 • екзамен для студентів, які знаходяться на включеному навчанні, проходять у два етапи;
 • І етап — студент складає екзамени в онлайн-режимі через систему Moodle разом зі своєю академічною групою згідно із затверджени розкладом;
 • ІІ етап — студент в окремий час, визначений окремим розкладом, проходить додаткове тестування;
 • кожен білет додаткового тестування (додатковий екзаменаційний тест) складається так само, як звичайний екзаменаційний тест, з 25 тестових питань закритого типу з однією правильною відповіддю, кожне з яких оцінюється за бінарною шкалою: 0—2;
 • тривалість додаткового тестування така сама.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ
ФАКУЛЬТАТИВНОГО ВИВЧЕННЯ ОКРЕМИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ПОНАД ОБСЯГИ, ВСТАНОВЛЕНІ ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ І НАВЧАЛЬНИМИ ПЛАНАМИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО КОНТРОЛЮ З НИХ (ПОВТОРНИЙ КУРС)

 • факультативне вивчення наразі організовується тільки для студентів 4 курсу, для студентів інших курсів буде окреме розпорядження;
 • І етап — підготовчий (з 17.04.2020р. по 27.04.2020р.) —  студент підключається до відповідного дистанційного курсу для  факультативного вивчення навчальної дисципліни (матеріали розміщуються у секції “Теоретичний блок”);
 • ІІ етап — підсумковий (з 28.04.2020р. по 8.05.2020р.) —  студент складає підсумковий тест, що містить з 50 тестових питань закритого типу з однією правильною відповіддю, кожне з яких оцінюється за бінарною  шкалою: 0 або 2 (разом — 100 балів).

Контактна інформація:

для одержання швидких відповідей та термінової допомоги під час тестування, долучайтесь до телеграм-чатуhttps://t.me/joinchat/MoL3KRloKsNhCug4kyqRVw

питання авторизації на сайті КНЕУ (відновлення паролю або заміна логіну та паролю):
Ярослав Рибалко: web@kneu.edu.ua, у темі листа обов’язково напишіть ТЕРМІНОВО!!!! для онлайн-іспиту

інші питання
співробітники Інституту дистанційної освіти
idtn_kneu@kneu.edu.uawww.facebook.com/e.learning.kneu

ПОРЯДОК ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ

Share

One reply on “Екзаменаційна сесія 2020 на базі платформи Moodle (КНЕУ)”

Leave a Reply

Your email address will not be published.