Categories
legal tech штучний інтелект

Платформа рекрутингу на основі штучного інтелекту для юридичних компаній – Suited

Кілька фірм Am Law 100 пробують використовувати рекрутингову платформу Suited, яка працює на основі штучного інтелекту, сподіваючись отримати більше різноманітних найманих працівників, повідомляє сайт law.com

(Photo:: Rawpixel.com/Shutterstock.com)

Suited платформа рекрутингу, що працює на основі штучного інтелекту, з обіцянкою розширення кадрових пулів та усунення несвідомих упереджень у практиці найму юридичних фірм, має розпочати пілотну програму, яка включає Cadwalader, Wickersham & Taft; Sheppard, Mullin, Richter & Hampton; Troutman Pepper Hamilton Sanders; Willkie Farr & Gallagher and Wilson Sonsini Goodrich & Rosati.

“Ми будуємо мережу провідних юридичних фірм, які використовують єдиний загальний інструмент оцінки, що забезпечує кандидатам ефективний спосіб отримати доступ до цієї висококонкурентної галузі та показати їх справжній потенціал”, – повідомив Метт Спенсер (Matt Spencer), співзасновник та генеральний директор Suited.

“Ми не можемо не пишатися тим, що співпрацюємо з такою неймовірною групою фірм і беремо участь у їхніх постійних намаганнях урізноманітніти найм та докласти зусиль для створення позитивного досвіду кандидатів”.

Спенсер заявив, що платформа, яка спочатку була представлена для банківської та фінансової галузей на початку минулого року, за перші два роки досягла достатнього успіху, щоб почувати себе комфортно, пропонуючи її іншому сектору.

Він зазначив, що з боку інвестиційного банкінгу фірми-партнери бачили в сім разів більше кандидатів від історично недостатньо представлених груп, у п’ять разів більше кандидатів від нецільових шкіл та прогнозні моделі, які були в 14 разів точнішими, ніж просто перевірка резюме. Важко ігнорувати.

І хоча юридичний – це інший сектор, він має багато подібностей у труднощах найму.
“Ми усвідомили, що багато проблемних ситуацій були схожі в інвестиційному банку та в юридичній галузі”, – сказав Спенсер.

“Процес, хоча і дещо інший та тонкий, все ж схожий з точки зору процесу мислення, підходу та того, як це робиться. Ми відчували, що можемо взяти модель, яку розробили з банківської сторони, і працювати над створенням чогось конкретного для юридичної вертикалі”.

Передумова відносно проста. Більшість юридичних фірм мають обмежену кількість ресурсів, які вони можуть виділити на підбір персоналу.

Юридичні фірми повертаються до тих самих джерел, що стосується талантів: якщо це працювало досить добре в минулому, то дотримуйтесь цього. Але це працює не однаково добре для всіх.

Read the full article HERE

Artificial Intelligence and Law

Share

One reply on “Платформа рекрутингу на основі штучного інтелекту для юридичних компаній – Suited”

Leave a Reply

Your email address will not be published.