Categories
Англійське право (тренінг) Оголошення

Розмовна англійська по Скайпу с Денісом Лайонсом

Вчи мову не виходячи з дому

Нас півжиття навчають англійської мови де тільки можна: в дитячих садках, школах, коледжах, інститутах і університетах. Наші міста забиті курсами з англійської мови, а наші голови забиті англійською граматикою. Ми довго і нудно вивчаємо англійську мову, але говорити англійською не можемо.

Хочеш заговорити англійською? Хочеш “розв’язати” англійську і зробити це в комфортній обстановці і в зручний для тебе час? Хочеш підняти рівень розмовної англійської з досвідченим викладачем і носієм мови з Лондона?

Для юристів і економістів, працівників юридичних і комерційних компаній є чудова можливість заговорити англійською зареєструвавшись на тренінг Деніса Лайонса з англійського і європейського права.

Реєстрація на тренінг

Деніс Лайонс – barrister at law at Grays Inn і досвідчений тренер. Він має ступінь філософії (Національний університет Ірландії) та права (Університет Вестмінстера, Лондон), PGCE з Інституту освіти (Лондонський університет) та диплом у викладанні англійської мови для дорослих (DELTA).

Під час тренінгу слухачі вдосконалюють комунікативні навички у сфері англійського і європейського права у форматі “віч-на-віч” через скайп-сесії. Мікрогрупа 1-4 особи.

Програма навчального курсу охоплює найбільш актуальні питання в наступних галузях англійського права: основні юридичні терміни, загальне право, договірне право, майнові права, корпоративне право, фінансове право, трудове право, збитки, цивільний процес, міжнародні договори, міжнародний арбітраж .

Крім того, тренінг передбачає індивідуальний підхід під час практичних занять з написання проектів договорів, заяв та інших юридичних документів.

Після успішного проходження тренінгу слухачам видається сертифікат міжнародного зразка від Лондонської школи бізнесу та фінансів. 

Вартість одного заняття тривалістю 60 хвилин – 600 грн.

Орієнтовна програма тренінгу ТУТ

Реєстрація ТУТ

За детальною інформацією: volodymyr.machuskyy@kneu.edu.ua

Share