СТУДЕНТИ ВНЗ КИЄВА, ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

Бажаєш насичено та з користю провести один з весняних вечорів? Любиш обговорювати гострі теми,чи, можливо, писати про них? Шукаєш свіжий погляд на хвилюючі проблеми? Прагнеш завжди бути у вирі подій?

Тоді наша пропозиція для тебе! Студенти факультету Міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ та Юридичний Інститут КНЕУ і кафедра теорії та історії права запрошують усіх зацікавлених студентів інших ВНЗ м. Києва долучитися до участі у круглому столі “ПРАВО2019”, який відбудеться 18 квітня о 14.30 в університеті КНЕУ.

Доповідачі висвітлять актуальні правові та соціальні проблеми сьогодення. Нам чудово відомо, що іноді думки студентів бувають надзвичайно неординарними та небуденними, тож подія обіцяє бути дійсно захопливою. Послухаємо одне одного?

Очікуються спекотні словесні бої. Вид зброї: інноваційні думки, залізобетонні аргументи, надійні закони та хороший настрій.

Очікуваний результат: нові теми для роздумів, цікаві знайомства, яскраві враження та приємні бонуси для учасників та доповідачів (сертифікати видаються). 

Участь можлива лише за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ.За всіма подробицями сюди: https://www.businesslaw.org.ua/kneu-round-table-2019/

Інстаграм: https://www.instagram.com/inthelaw/

Телеграм: https://t.me/round_table_LAW_2019

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.