Categories
інновації юридичні технології

Топ 10 прогнозів на ринку праці у сфері юридичних технологій в 2019 році

У 2019 з’являться нові тенденції, які назавжди змінять ландшафт юридичних технологій.

Jared Coseglia, TRU Staffing Partners, Legal tech news

За останні чотири роки штатні партнери TRU Staffing Partners надали спільноті наші щорічні «10 прогнозів», пов’язаних з ринком юридичних технологій. Прогнози минулого року привернули увагу до нових дисциплін, які шукають місце на ринку правничих вакансій, а також до повторюваних тенденцій, що створили імпульс для становлення нових стандартів в практиці найму в юридичный галузі і розвитку талантів.

Прогнози цього року розкривають кульмінацію і реалізацію декількох прогнозів минулих років, а також кілька нових подій (або їх відсутність), які визначають майбутнє кадрового забезпечення в юридичній галузі. Ці спостереження і висновки спрямовані на те, щоб допомогти роботодавцям і працівникам передбачити, як професійно маневрувати і наймати потрібні таланти в наступному році. Ось 10 головних прогнозів TRU Staffing Partners на 2019 рік і їх вплив на практику найму юридичних фірм, корпорацій, консультантів, компаній-розробників програмного забезпечення і постачальників послуг по всьому світу:

  1. Найм дійсно йде в хмару – нарешті! У 2014 році можливості працевлаштування на дому становили 3,6 відсотка від усіх робочих місць. До 2018 року ця цифра зросла до 27 відсотків. Більш ніж одна з кожних чотирьох вакансій була віртуальною. Прагнення професійних юристів до припинення поїздок на роботу і більш ефективному балансу життя завдяки роботі на дому, нарешті, досягло колись глухих вух роботодавців в юридичній галузі. Менеджери по найму тепер мудро використовують можливість працювати з дому як спосіб залучити й утримати таланти. І навпаки, місця фізичного розміщення працівників в 2018 році досягли рекордно низького рівня, скоротившись з 26,9 відсотка місць розміщення в 2014 році до всього 7,6 відсотка успішно найнятих фахівців в 2018 році. У міру того, як адаптація віртуальної роботи збільшується, потреба в переміщенні талантів зменшується. Ця тенденція буде динамічно впливати на переможців і переможених роботодавців у війні за таланти в 2019 році, так як посилюється конкуренція за цінних пасивних здобувачів, а відмінності між культурами зростаючих компаній стає все важче розрізнити.

2. Конфіденційний ринок праці (privacy job market) буде багатим на робочі місця середнього рівня. З огляду на скандал з Cambridge Analytica / Facebook в Сполучених Штатах і закріпленого 25 травня 2018 року, граничного терміну GDPR в Європі, приватність миттєво перейшла від нішевої дисципліни до соціально сприйнятного і коштовного товару, який створює робочі місця, якщо не кар’єру, для тисяч юристів і фахівців з юридичних технологій. У 2018 році відбувся вибух CPO (chief procurement officer) і працевлаштування на партнерському рівні відповідно до Fortune 1000 і Am Law 200. У 2019 буде більше робочих місць на рівні нижче цих керівників, таких як корпоративні юридичні відділи та групи юридичних фірм, і юридичник бутіків, що призведе до зміцнення середнього ланки і партнерів юридичних компаній у сфері забезпечення приватності (конфіденційності) та збільшить кількість розробників / виконавців програм щодо забезпечення приватності (конфіденційності). Корпорації будуть наймати більше професіоналів в галузі забезпечення приватності, а провідні юридичні фірми будуть прагнути відштовхувати партнерів один від одного.

3. Консалтингові фірми будуть орієнтуватися на консалтинг для подальшого зростання. Продаж FTI Consulting в 2018 році Ringtail, його власної технології обробки документів, хостингу та аналізу, гігантові програмного забезпечення ESI Nuix, продемонструвала ринку тенденцію, яка пронизує багато консалтингових компаній: повернення до фокусування на висококласних консалтингових послугах для подальшого росту. Агностицизм інструментів, міжфункціональні можливості, глобальний досвід і пропускна здатність талантів будуть в центрі уваги консалтингової фірми в 2019 році. Технологія буде означати менше і дешевше, ніж люди, що займаються цією технологією. В результаті консалтингові фірми почнуть робити упор на різноманітність (як етнічна, так і гендерна), зрілість бізнесу, привабливість і здатність в один прекрасний день отримувати значний дохід при прийнятті рішень про наймання в 2019 році.

4. Укладення контракту – це нормально! Зростання чисельності персоналу на контрактній основі підтверджується прогнозованими щорічними показниками. Протягом чотирьох років поспіль понад 40 відсотків замовлень на роботу, одержуваних штатними працівниками TRU Staffing Partners, носили контрактний характер. Будь то сплеск роботи із справами по електронними відкриттям, переповнення бізнесу по оцінці вразливостей і проникнень або внутрішня потреба в підтримці існуючої програми конфіденційності – штатний розклад контрактів стає обраним способом роботи для роботодавців і працівників, які працюють в області юридичних технологій. Існує багато завдань засновані на проектах, але багато організацій також беруть контракт по найму в якості інституційного засобу придбання талантів. Крім того, все більше і більше людей, які вважають, що досягли конкретного стелі в умовах вертикального і фінансового зростання, працюючи на традиційних штатних посадах, вибирають контрактний спосіб життя, щоб контролювати свою кар’єру і баланс між роботою та особистим життям. У 2019 компанії і кандидати зроблять більш вагомі кроки для застосування пошуку контрактної зайнятості в якості зброї в своєму арсеналі.

5. Середина досягне піку в збереженні електронної інформації. У 2019 році постачальники ESI середнього ринку відіграватимуть більш значущу роль і стануть достатньо великими, щоб конкурувати цілісно з колись недоторканими глобальними провайдерами.

6. Всі на полювання. Ферми відсутні. Для фахівців з продажу в області юридичних технологій стає все більш важливим отримати нову роботу. Причиною придбання, особливо в області електронних відкриттів, став спосіб масштабування, тому що далеко не всі постачальники послуг або програмного забезпечення, якщо такі взагалі є, створили надійні фермерські системи для продажу талантів.

7. Кіберприскорення означає поглиблення, а не розширення. Оскільки всі компанії починають сегментувати своїх проактивних і реактивних експертів з безпеки, а великі організації дико диверсифікують свій людський капітал у сфері безпеки, традиційні вертикальні шляху зростання, коли технічні фахівці переходять на більш високі управлінські посади, можуть не підходити для професіоналів в області кібербезпеки. У 2019 великі компенсації і можливості просування для тестування на проникнення і професіоналів DFIR (криміналістика і реагування на інциденти) будуть безпосередньо пов’язані з більш глибокими технічними навичками. Управління командами має цінність, але практичні навички вимагають великих премій і будуть продовжувати діяти до тих пір, поки не буде більше коммодітізаціі і консолідації інструментів кібербезпеки.

8. Сертифікація потрібна окремо від пакета. З огляду на те, що потенціал вертикального зростання стає все більш конкурентним і вимагає більш крос-функціональних навиків, сертифікація себе або вашого персоналу стане найбільш загальноприйнятим способом відзначитися від натовпу. Сертифікати, які найбільш важливі для менеджерів по найму, будуть включати сертифікати CEDS і Relativity в електронне виявлення; CIPP / US, CIPP / E, CIPP / G в умовах конфіденційності; і OSCP в проактивнійо безпеці. Але є безліч інших сертифікатів, які ростуть в сприйнятті та популярності, включаючи Blockchain Certified Pro від EC-Council, програми в Гарварді і MIT для кібербезпеки і багато інших.

9. Зрушення балансу потужності починається. 2018 рік був ринком праці кандидата. Безробіття було на рекордно низькому рівні. Це був рік, коли попит переважував пропозицію, а у талантів часто були варіанти, а у роботодавців – немає. Але в 2019 році все більше професіоналів отримають міжфункціональне освіту, готуючись до конкуренції за нові робочі місця в 2020 році. У той час як переговорна сила, ймовірно, повернеться до роботодавців у 2020 році, на даний момент очікуємо, що високо затребувані таланти будуть впевнені в своїх професійних можливостях на 2019 рік.

10. Фахівцям з юридичних технологій знадобляться робочі місця, які ще не існують. Багато затребуваних професіоналів проявляють великий інтерес до штучного інтелекту, блокчейна і науки про дані, які насправді досить рідкісні в сучасній екосистемі. Хоча освітні ідеології змістилися в бік роздумів про використання штучного інтелекту і блокчейна в юридичній сфері, інтеграція цих методів і технологій не отримала такого поширення, щоб динамічно впливати на кількість доступних позицій. Це не зміниться в 2019 році. У цих нюансах секторів юридичних технологій в цьому році будуть існувати струмки, а не потоки робочих місць, але було б розумно талантам отримати освіту в цих областях, так як вони шукають більш яскравий шлях кар’єрного росту тут, в 2020 році і далі,

Оригінал статті: “Top 10 Predictions for the 2019 Legal Tech Job Market”

Посилання: https://www.law.com/legaltechnews/2019/01/14/top-10-predictions-for-the-2019-legal-tech-job-market/

Share

Leave a Reply