Categories
літературний кіоск український мото дзен

УКРАЇНСЬКИЙ МОТО ДЗЕН ПІСЛЯ 60: ПОДОРОЖ У ТИСЯЧУ МИЛЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ОДНОГО КРОКУ (ВЕЛИКИЙ ГЛОКНЕР I)

Зловісне попередження! Просимо негайно покинути цю сторінку тих осіб, кому подобаються тексти "БЕЗ ВОДИ". Як правило такі особи підбадьорюють одна одну, мовляв, гарний текст "без води", або гарний відеоролик - "без води", або "О, класно, головне, що без води!". Цей тренд безводної людини невпинно шириться суспільством. Такі безводні істоти непомітно для себе перетворюються на таких собі акваріумних рибок, які якраз і спостерігають оточуючий світ крізь товщу води та скло акваріуму, примудряючись годинами бездумно розглядати якусь яскраву картинку, зовсім не переймаючись сутністю речей. Для таких осіб цей текст є небезпечним. Тут може бути море води. Я не несу жодної відповідальності за можливі ментальні наслідки для homo anhydrous.

У епоху античності високодуховні люди не подорожували і не схвалювали подорожі інших.

Сократ все своє життя провів в Афінах і не піддавався спокусі подорожувати, крім участі у битвах.

Сенека взагалі засуджував подорожі і говорив: «Яка користь у тому, щоб перетнути море і перейти з одного місця до іншого? Якщо ви хочете позбавитись своїх проблем, вам потрібне не інше місце, вам потрібна інша особистість».

Технічна революція зробила можливими подорожі на далекі відстані відносно безпечними і комфортними. В античні часи люди подорожували пішки або на конях. Д’артаньяну, а це був вправний вершник, знадобилось три дні аби дістатись з Парижу до Лондона. На разі така подорож займає 2,5 години. Ми живемо в майбутньому, кажу я Вам!

Туристична індустрія сьогодні – це величезна фабрика з продажу емоцій та вражень. Переглянути пам’ятки та сфотографуватися. Натовп за натовпом, як хвиля за хвилею.

Розумні не стільки шукають самотності, скільки уникають створюваної дурнями суєти. Такий шлях! (This is the Way (Mandalorian song)).

Який шлях вибереш ти? Бездумний рух у просторі подібний до стада овець під керівництвом пастуха – чичероне? Чи шлях до себе, через пізнання людей та природи за допомогою мотоцикла і ментального погляду?

Якщо Ти, той Тисячний, про якого казав Кіплінг, йди за мною в пошуках мрії, пригод та щастя!

УКРАЇНСЬКИЙ МОТО ДЗЕН ПІСЛЯ 60: БІЛА ЦЕРКВА. ЖІНКИ. МОТОЦИКЛ. (ГРОССГЛОКНЕР VIII)

Share

One reply on “УКРАЇНСЬКИЙ МОТО ДЗЕН ПІСЛЯ 60: ПОДОРОЖ У ТИСЯЧУ МИЛЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ОДНОГО КРОКУ (ВЕЛИКИЙ ГЛОКНЕР I)”

Leave a Reply